دانلود 40 مدل سه بعدی ست دکوری از Pro 3DSky – مجموعه دوم


توضیحات

دانلود 40 مدل سه بعدی ست دکوری : این مجموعه شامل 40 آبجکت حرفه ایی و با کیفیت از انواع لوازم دکوری و تزیینی و اجزای دکوراسیون داخلی با طراحی مدرن و کلاسیک می باشد. این آرشیو توسط معماران و طراحان سه بعدی به عنوان چیدمان نهایی فضاها در طراحی داخلی فضاهای مختلف مانند: اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق کار، حمام، سرویس بهداشتی و … مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی و مدلسازی آبجکت های این کالکشن توسط کاربران حرفه ایی با کیفیت و دقت بسیار بالا و بر اساس نمونه های واقعی صورت گرفته است. این مجموعه برای فرمت های Max، Obj، Fbx و موتور رندر های Corona، VRay می باشد که فرمت OBJ قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی تکسچر و متریال های استفاده شده در هر آبجکت نیز به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود 40 مدل سه بعدی ست دکوری از Pro 3DSky – مجموعه دوم :

  • عنوان مجموعه: Pro 3DSky – Decorative Set Vol 02
  • حجم مجموعه: 2GB
  • سازنده: Pro 3DSky
  • فرمت های موجود: Max، Obj، Fbx
  • تعداد مدل: 40
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ: دارد

دانلود 40 مدل سه بعدی ست دکوری

دانلود 40 مدل سه بعدی ست دکوری

دانلود 40 مدل سه بعدی ست دکوری - 4

دانلود 40 مدل سه بعدی ست دکوری - 6

دانلود 40 مدل سه بعدی ست دکوری - 8

دانلود 40 مدل سه بعدی ست دکوری - 10

دانلود 40 مدل سه بعدی ست دکوری - 12

دانلود 40 مدل سه بعدی ست دکوری - 14

دانلود 40 مدل سه بعدی ست دکوری - 16

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود 40 مدل سه بعدی ست دکوری از Pro 3DSky – مجموعه دوم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود کاتالوگ

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.