فونت انگلیسی کلاسیک برای تیتر Darkrise Typeface


توضیحات

فونت انگلیسی کلاسیک : این فونت انگلیسی با الهام از برخی حروف کلاسیک با لبه تیز. پویا ، فلزی و پررنگ طراحی شده است. این نوع متن برای لوگو ، عنوان ، برچسب ، تیشرت ، پوستر و … عالی است.

همچنین از دسته بندی فونت انگلیسی کلاسیک در سایت سیجی کوک می توانید به آرشیو کامل فونت های کلاسیک انگلیسی دسترسی داشته باشید و فونت های بیشتری را دانلود کنید.

مشخصات دانلود فونت انگلیسی کلاسیک برای تیتر Darkrise Typeface :

  • فرمت: TTF, OTF
  • وکتور: ندارد
  • حجم فایل: 1MB

فونت انگلیسی کلاسیک برای تیتر Darkrise Typeface

فونت انگلیسی کلاسیک

فونت انگلیسی کلاسیک

فونت انگلیسی کلاسیک برای تیتر

فونت انگلیسی کلاسیک

1 دیدگاه برای فونت انگلیسی کلاسیک برای تیتر Darkrise Typeface

  1. شاداب

    این خیلی فونت عالی است

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.