دانلود تصویر کات اوت گیاهان


توضیحات

تصویر کات اوت گیاهان : این مجموعه شامل بیش از 320 تصویر متنوع از انواع درختان و گیاهان در نمای نزدیک می باشد. این آرشیو در پست پروداکشن تصاویر رندر شده برای پر کردن فضای نزدیک تر به دوربین و ایجاد محیط طبیعی تر در رندر های خارجی بسیار کارآمد و مفید است. این تصاویر لایه باز در فرمت PNG به همراه آلفا می باشد. تمامی تصاویر این مجموعه دارای کیفیت بسیار بالا و مناسب پست پروداکشن رندر ها در هر کیفیت تصویری می باشد. این تصاویر بدون هیچ درخشندگی و لبه های رنگی و مناسب برای هر بک گراندی هستند. شما می توانید به سادگی این تصاویر را در صحنه های سه بعدی خود لود کنید و از آن ها بهره مند شوید.

اطلاعات دانلود تصویر کات اوت گیاهان :

  • عنوان مجموعه: Tony Textures – Cutout Plants Vol. 1-4
  • حجم مجموعه: 2GB
  • سازنده: Tony Textures
  • فرمت های موجود: PNG
  • تعداد پرسوناژ: 320
  • کاتالوگ:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تصویر کات اوت گیاهان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.