دانلود کلیپ آرت آبرنگی دختر Cute Girl Watercolor Design Illustration


توضیحات

کلیپ آرت آبرنگی دختر : این مجموعه شامل تصویر کلیپ آرت دختر بامزه با طرح آبرنگی جهت استفاده در طرح های گرافیکی میباشد. این مجموعه در قالب فایل های PSD, PDF, JPG, PNG بر روی سایت قرار گرفته است که به راحتی میتوانید آن را در فتوشاپ ویرایش و شخصی سازی کنید. تصاویر PNG به صورت Transparent و شفاف ایجاد شده که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ایی مناسب میباشند. این فایل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 5000 × 5000 پیکسل است که برای ایجاد طرح و تصاویری با رزولوشن 300DPI مناسب میباشد.

اطلاعات دانلود کلیپ آرت آبرنگی دختر Cute Girl Watercolor Design Illustration :

  • عنوان مجموعه: Cute Girl Watercolor Design Illustration
  • حجم مجموعه: 159MB
  • فرمت های موجود: PSD, PDF, JPG, PNG
  • تعداد فایل:

کلیپ آرت آبرنگی دختر - 2

برچسب:
دسته بندی:

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود کلیپ آرت آبرنگی دختر Cute Girl Watercolor Design Illustration”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.