دانلود آیکون رمضان کریم Cubicle – Ramadan Kareem 3D Icons


توضیحات

آیکون رمضان کریم : این مجموعه شامل 25 آیکون با موضوع ماه مبارک رمضان جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار های Photoshop, Illustrator, Figma, Sketch, Affinity Designer می باشد. این مجموعه در قالب فایل PNG بر روی سایت بارگذاری شده است که به راحتی میتوانید آن را در نرم افزار های ذکر شده ویرایش و شخصی سازی کنید. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ایی مناسب می باشند. فایل های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 3000 × 3000 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن بالا مناسب می باشند.

اطلاعات دانلود آیکون رمضان کریم Cubicle – Ramadan Kareem 3D Icons :

  • عنوان مجموعه: Cubicle – Ramadan Kareem 3D Icons
  • حجم مجموعه: 247MB
  • فرمت های موجود: PNG
  • تعداد فایل: 25

آیکون رمضان کریم

آیکون رمضان کریم

آیکون رمضان کریم

آیکون رمضان کریم - 5

آیکون رمضان کریم - 7

آیکون رمضان کریم - 9

آیکون رمضان کریم - 11

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود آیکون رمضان کریم Cubicle – Ramadan Kareem 3D Icons”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.