دانلود افکت ابر روی عکس و تصاویر Clouds – Ultra Realistic Overlays for Photoshop


توضیحات

افکت ابر روی عکس و تصاویر : این مجموعه شامل 10 تصویر پوششی ابر است که با استفاده از آن ها می توانید جلوه‌ هایی زیبا به تصاویر خود ببخشید. این مجموعه در قالب فایل JPG بر روی سایت بارگذاری شده است. برای استفاده از این مجموعه تنها کافیست، افکت مورد نظر را بر روی لایه تصویر خود قرار داده سپس با تغییر Blending Mode آن بر روی Screen به نتیجه دلخواه دست یابید.

اطلاعات دانلود افکت ابر روی عکس و تصاویر Clouds – Ultra Realistic Overlays for Photoshop :

  • عنوان مجموعه: Clouds – Ultra Realistic Overlays for Photoshop
  • حجم مجموعه: 31MB
  • فرمت های موجود: JPG
  • تعداد فایل: 10

افکت ابر روی عکس - 2

افکت ابر روی عکس - 4

افکت ابر روی عکس - 6


دسته بندی:

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود افکت ابر روی عکس و تصاویر Clouds – Ultra Realistic Overlays for Photoshop”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.