دانلود براش زیبراش پارچه Cloth Brushes


توضیحات

براش زیبراش پارچه : این مجموعه شامل 40 براش پارچه برای مدلسازی سه بعدی میباشد. در این مجموعه هر براش با فرمت ZBP, PSD در فایل دانلودی قرار دارد. برای استفاده از این مجموعه لازم است نرم افزار Zbrush را روی سیستم خود نصب داشته باشید. هم چنین یک ویدیو آموزشی به همراه مجموعه موجود میباشد.

اطلاعات دانلود براش زیبراش پارچه Cloth Brushes :

  • عنوان مجموعه: Artstation – mohamad shalibaik – Cloth_Brushes + Video Tutorial
  • حجم مجموعه: 676MB
  • فرمت های موجود: ZBP, PSD
  • تعداد فایل: 40
  • کاتالوگ: 

براش زیبراش پارچه - 2

براش زیبراش پارچه - 4

براش زیبراش پارچه - 6

براش زیبراش پارچه - 8

براش زیبراش پارچه - 10

براش زیبراش پارچه - 12

براش زیبراش پارچه - 14

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش زیبراش پارچه Cloth Brushes”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.