دانلود 70 مدل سه بعدی مبل کلاسیک از Pro 3DSky – مجموعه اول


توضیحات

دانلود 70 مدل سه بعدی مبل کلاسیک : این مجموعه شامل 70 آبجکت حرفه ایی و با کیفیت از انواع مبلمان لوکس و کلاسیک در طرح ها و مدل های مختلف می باشد. تمامی آبجکت های این آرشیو با کیفیت و دقت بسیار بالا و بر اساس نمونه های واقعی طراحی و مدل سازی شده اند و همگی دارای متریال های حرفه ایی و آماده رندر و قرار گیری در صحنه های شما می باشند. این مجموعه توسط معماران و طراحان سه بعدی به عنوان چیدمان نهایی فضا های مختلفی مانند اماکن اداری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. این آرشیو برای فرمت های Max، Obj، Fbx و موتور رندر های Corona، VRay می باشد که فرمت OBJ قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی تکسچر و متریال های استفاده شده در هر آبجکت مبلمان نیز به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود 70 مدل سه بعدی مبل کلاسیک از Pro 3DSky – مجموعه اول :

  • عنوان مجموعه: Pro 3DSky – Classic Furniture Vol 01
  • حجم مجموعه: 2GB
  • سازنده: Pro 3DSky
  • فرمت های موجود: Max، Obj، Fbx
  • تعداد مدل: 70
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ: دارد

دانلود 70 مدل سه بعدی مبل کلاسیک

دانلود 70 مدل سه بعدی مبل کلاسیک

دانلود 70 مدل سه بعدی مبل کلاسیک - 4

دانلود 70 مدل سه بعدی مبل کلاسیک - 6

دانلود 70 مدل سه بعدی مبل کلاسیک - 8

دانلود 70 مدل سه بعدی مبل کلاسیک - 10

دانلود 70 مدل سه بعدی مبل کلاسیک - 12

دانلود 70 مدل سه بعدی مبل کلاسیک - 14

دانلود 70 مدل سه بعدی مبل کلاسیک - 16

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود 70 مدل سه بعدی مبل کلاسیک از Pro 3DSky – مجموعه اول”

لینک های دانلود

دانلود کاتالوگ

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !