دانلود براش دایره ایی فتوشاپ Circular Photoshop Brushes


توضیحات

براش دایره ایی فتوشاپ : این مجموعه شامل 25 براش دایره ایی جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار فتوشاپ میباشد. این مجموعه در قالب فایل های ABR, EPS, PNG در سایت بارگذاری شده است که پس از نصب این فایل در فتوشاپ، به پالت براش های شما افزوده خواهد شد و میتوانید به راحتی از این مجموعه براش در طرح‌ های خود استفاده کنید. فایل های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 3000 × 3000 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300DPI مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود براش دایره ایی فتوشاپ Circular Photoshop Brushes :

  • عنوان مجموعه: Circular Photoshop Brushes
  • حجم مجموعه: 45MB
  • فرمت های موجود: ABR, EPS, PNG
  • تعداد فایل: 25

براش دایره ایی فتوشاپ - 2

براش دایره ایی فتوشاپ - 4

براش دایره ایی فتوشاپ - 6

براش دایره ایی فتوشاپ - 8

براش دایره ایی فتوشاپ - 10

براش دایره ایی فتوشاپ - 12

براش دایره ایی فتوشاپ - 14

براش دایره ایی فتوشاپ - 16

براش دایره ایی فتوشاپ - 18

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش دایره ایی فتوشاپ Circular Photoshop Brushes”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.