دانلود کلیپ آرت نماد های کشور چین China Clipart Watercolor


توضیحات

کلیپ آرت نماد های کشور چین : این مجموعه شامل تصاویر کلیپ آرت از انواع نمادهای کشور چین جهت استفاده در طرح ‌های گرافیکی است. این مجموعه برای فرمت های JPG, PNG ارائه شده است. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. تصاویر این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مناسب برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300Dpi هستند. این مجموعه از نرم افزارهای Photoshop, Illustrator و … پشتیبانی می کند.

اطلاعات دانلود کلیپ آرت نماد های کشور چین China Clipart Watercolor :

  • عنوان مجموعه: China Clipart Watercolor
  • حجم مجموعه: 76MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: JPG, PNG
  • تعداد فایل: 

کلیپ آرت نماد های کشور چین

کلیپ آرت نماد های کشور چین

کلیپ آرت نماد های کشور چین - 4

کلیپ آرت نماد های کشور چین - 6

کلیپ آرت نماد های کشور چین - 8

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود کلیپ آرت نماد های کشور چین China Clipart Watercolor”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.