دانلود فونت انگلیسی Cherie Bomb


توضیحات

فونت انگلیسی Cherie Bomb : این مجموعه شامل یک براش دست نویس با احساس punk-rock است. در اختیار داشتن این مجموعه به شما این امکان را می دهد که به سرعت و به راحتی حروف دستی خیره کننده ایی را ایجاد کنید. این مجموعه شامل بیش از 350 کاراکتر ، حروف بزرگ و کوچک، علائم علامت گذاری عمومی و اعداد می باشد که از زبان های بین المللی بسیاری علاوه بر انگلیسی پشتیبانی می کند.

مشخصات دانلود فونت انگلیسی Cherie Bomb :

  • عنوان مجموعه: Cherie Bomb
  • حجم مجموعه: 322KB
  • فرمت های موجود: OTF, TTF, WOFF, WOFF2
  • سبک: Sans-Serif
  • فضا بین حروف: معمولی
  • اندازه بهینه: بزرگ (نمایش / پوستر)
  • وب فونت: 

فونت انگلیسی Cherie Bomb

فونت انگلیسی Cherie Bomb

فونت انگلیسی Cherie Bomb - 4

فونت انگلیسی Cherie Bomb - 6

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود فونت انگلیسی Cherie Bomb”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.