دانلود براش Cheat برای کانسپت آرت


توضیحات

براش Cheat برای کانسپت آرت : این مجموعه شامل 1000 براش Cheat و 2100 شکل سفارشی برای کانسپت آرت، اسکیچنگ و تصویر سازی میباشد. این مجموعه در قالب فایل های ABR, CSH در سایت بارگذاری شده است که پس از نصب این فایل در فتوشاپ، به پالت براش های شما افزوده خواهد شد و میتوانید به راحتی از این مجموعه براش در طرح‌ های خود استفاده کنید.

اطلاعات دانلود براش Cheat برای کانسپت آرت :

  • عنوان مجموعه: 2100 + Custom shapes + 1000+ Cheat brushes Mega pack for Concept art by Mels Mneyan
  • حجم مجموعه: 163MB
  • فرمت های موجود: ABR, CSH
  • تعداد فایل: 1000

براش Cheat برای کانسپت آرت - 2

براش Cheat برای کانسپت آرت - 4

براش Cheat برای کانسپت آرت - 6

براش Cheat برای کانسپت آرت - 8

براش Cheat برای کانسپت آرت - 10

براش Cheat برای کانسپت آرت - 12

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود براش Cheat برای کانسپت آرت”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.