دانلود جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن Character Creation Toolkit – Ladies


توضیحات

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن : این مجموعه شامل 176 آیتم آماده (شکل سر، مدل مو، حالت چشم، لب و دهن، لباس، دست و پا، اکسسوری و کاراکتر از پیش ساخته شده) جهت ساخت وکتور کاراکتر زن میباشد. این مجموعه در قالب فایل های AI, EPS, JPG بر روی سایت بارگذاری شده است که به راحتی می توانید آن را در Illustrator ویرایش و شخصی سازی کنید. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن بالا مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن Character Creation Toolkit – Ladies :

  • عنوان مجموعه: Character Creation Toolkit – Ladies
  • حجم مجموعه: 27MB
  • فرمت های موجود: AI, EPS, JPG
  • تعداد فایل: 176

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 2

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 4

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 6

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 8

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 10

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 12

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 14

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 16

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 18

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 20

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 22

جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن - 24

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود جعبه ابزار ساخت کاراکتر زن Character Creation Toolkit – Ladies”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.