دانلود 55 مدل سه بعدی لوستر از Pro 3DSky – مجموعه چهارم


توضیحات

دانلود 55 مدل سه بعدی لوستر : این مجموعه شامل 55 آبجکت حرفه ایی و با کیفیت از انواع لوستر و لوازم روشنایی با طراحی مدرن و کلاسیک می باشد. تمامی آبجکت های این آرشیو توسط کاربران حرفه ایی طراحی و مدل سازی شده اند و دارای بالاترین کیفیت و دقت در مدل سازی و متریال ها هستند. این مجموعه می تواند برای چیدمان نهایی فضا های مختلف مانند: اتاق نشیمن، اتاق خواب، پذیرایی و … برای معماران و طراحان بسیار کاربردی و ارزشمند باشد. این آرشیو برای فرمت های Max، Obj، Fbx و موتور رندر های Corona، VRay می باشد که فرمت OBJ قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی تکسچر و متریال های استفاده شده در هر آبجکت نیز به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود 55 مدل سه بعدی لوستر از Pro 3DSky – مجموعه چهارم :

 • عنوان مجموعه: Pro 3DSky – Chandelier Vol 04
 • حجم مجموعه: 1GB
 • سازنده: Pro 3DSky
 • فرمت های موجود: Max، Obj، Fbx
 • تعداد مدل: 55
 • متریال: دارد
 • تکسچر: دارد
 • کاتالوگ: دارد

دانلود 55 مدل سه بعدی لوستر

دانلود 55 مدل سه بعدی لوستر

دانلود 55 مدل سه بعدی لوستر - 4

دانلود 55 مدل سه بعدی لوستر - 6

دانلود 55 مدل سه بعدی لوستر - 8

دانلود 55 مدل سه بعدی لوستر - 10

دانلود 55 مدل سه بعدی لوستر - 12

دانلود 55 مدل سه بعدی لوستر - 14

دانلود 55 مدل سه بعدی لوستر - 16

1 دیدگاه برای دانلود 55 مدل سه بعدی لوستر از Pro 3DSky – مجموعه چهارم

 1. dibats

  لینک کاتالوگ اشتباهه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود کاتالوگ

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.