دانلود پترن چریکی استتار Camouflage Patterns Set


توضیحات

پترن چریکی استتار : این مجموعه شامل 38 طرح وکتور پترن استتار جهت استفاده در طرح های گرافیکی می باشد. این مجموعه در قالب فایل های AI, EPS, JPG بر روی سایت بارگذاری شده است که می توانید در نرم افزار ایلاستریتور نسبت به ویرایش و سفارشی سازی آن ها اقدام کنید. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 800 × 800 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 400DPI مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود پترن چریکی استتار Camouflage Patterns Set :

  • عنوان مجموعه: Camouflage Patterns Set
  • حجم مجموعه: 64MB
  • فرمت های موجود: AI, EPS, JPG
  • تعداد فایل: 38

وکتور پترن استتار

پترن چریکی استتار - 3

وکتور پترن استتار

پترن چریکی استتار - 6

پترن چریکی استتار - 8

پترن چریکی استتار - 10

پترن چریکی استتار - 12

پترن چریکی استتار - 14

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پترن چریکی استتار Camouflage Patterns Set”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.