پریست تکان دوربین و پلک زدن برای پریمیر – Camera Shakes & Blinking


توضیحات

پریست پلک زدن : به کمک این مجموعه 10 پریست پریمیر می توانید افکت های بسیار هیجان انگیز لرزش دوربین و پلک زدن را به فیلم ها اضافه نمایید. این پریست ها دارای سرعت بالای اعمال و همچنین رندر هستند. بنابراین به وسیله آنها نه تنها سرعت کار خود را بال خواهید برد بلکه تنوع و کیفیت را نیز حفظ خواهید کرد.

مشخصات دانلود پریست تکان دوربین و پلک زدن برای پریمیر – Camera Shakes & Blinking :

  • عنوان مجموعه : Camera Shakes & Blinking
  • نرم افزار قابل استفاده: Premiere CC 2019
  • رزولوشن: 4096X2160 4K
  • تعداد:
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • آموزش استفاده: دارد
  • حجم فایل: 9MB

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پریست تکان دوربین و پلک زدن برای پریمیر – Camera Shakes & Blinking”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.