دانلود موکاپ کارت ویزیت 2 Business Card MockUps


توضیحات

موکاپ کارت ویزیت 2 Business Card MockUps : این مجموعه شامل یک قالب آماده و کاملا لایه‌ باز کارت ویزیت است که با استفاده از آن می ‌توانید در نرم ‌افزار فتوشاپ پیش ‌نمایش ‌های زیبایی از طرح ‌های خود بر روی این قالب آماده ایجاد کنید. این مجموعه برای فرمت PSD می باشد که به راحتی می توانید آن را ویرایش و شخصی سازی نمایید. این قالب از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 2000 × 3000 پیکسل هستند که برای ایجاد پیش ‌نمایش ‌هایی با رزولوشن 300DPI مناسب می باشد. این مجموعه به صورت Smart Object طراحی شده که به واسطه این قابلیت تنها با چند کلیک می توانید طرح و تصاویر خود را در این قالب آماده جایگذاری نمایید.

اطلاعات دانلود موکاپ کارت ویزیت 2 Business Card MockUps :

  • عنوان مجموعه: 2 Business Card MockUps
  • حجم مجموعه: 30MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PSD
  • تعداد فایل: 

موکاپ کارت ویزیت 2 Business Card MockUps

موکاپ کارت ویزیت 2 Business Card MockUps

موکاپ کارت ویزیت 2 Business Card MockUps

موکاپ کارت ویزیت 2 Business Card MockUps

موکاپ کارت ویزیت 2 Business Card MockUps - 6

موکاپ کارت ویزیت 2 Business Card MockUps - 8

موکاپ کارت ویزیت 2 Business Card MockUps - 10

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود موکاپ کارت ویزیت 2 Business Card MockUps”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.