دانلود قالب آماده ایندیزاین کارت ویزیت Business Card


توضیحات

قالب آماده ایندیزاین کارت ویزیت Business Card : این مجموعه شامل قالب ایندیزاین کارت ویزیت به صورت کاملا لایه باز جهت ویرایش و استفاده در نرم افزار InDesign می باشد. این مجموعه در قالب فایل های INDD, IDML بر روی سایت بارگذاری شده است که می توانید آن را ویرایش و شخصی سازی کنید. این فایل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 2 × 3 اینچ است که برای چاپ و پرینت با رزولوشن بالا و مد رنگی CMYK مناسب می باشد.

اطلاعات دانلود قالب آماده ایندیزاین کارت ویزیت Business Card :

  • عنوان مجموعه: Business Card
  • حجم مجموعه: 732KB
  • فرمت های موجود: INDD, IDML
  • تعداد فایل: 

قالب آماده ایندیزاین کارت ویزیت Business Card

قالب آماده ایندیزاین کارت ویزیت Business Card - 3

قالب آماده ایندیزاین کارت ویزیت Business Card - 5

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود قالب آماده ایندیزاین کارت ویزیت Business Card”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.