دانلود براش برای کانسپت آرت در فتوشاپ


توضیحات

براش برای کانسپت آرت : این مجموعه شامل بیش از 1500 براش بسیار با کیفیت بالا برای ایجاد کانسپت آرت در فتوشاپ می باشد. با در اختیار داشتن این آرشیو ساخت کانسپت ها بسیار سریع تر و آسان تر خواهد شد.

اطلاعات دانلود براش برای کانسپت آرت در فتوشاپ :

  • عنوان مجموعه: ArtStation – 1500+ Kitbash Brushes for Concept art for Photoshop
  • حجم مجموعه: 225MB
  • سازنده: ArtStation
  • فرمت های موجود: ABR
  • تعداد فایل: 1500
  • کاتالوگ : 

براش برای کانسپت آرت

براش برای کانسپت آرت

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش برای کانسپت آرت در فتوشاپ”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.