دانلود آبجکت ساختمان دهکده از Kitbash3D


مي توانيد اين فايل را به صورت تکي خريد کنيد يا از اشتراک ويژه براي دانلود اين فايل و کل آرشيو سايت استفاده کنيد.


15,500 تومان

دانلود

توضیحات

دانلود آبجکت ساختمان دهکده از Kitbash3D : مجموعه پیش رو حاوی مدل سه بعدی ساختمان به سبک عصر صنعتی جهت طراحی و مدلسازی سه بعدی می باشد. این آرشیو در 3 پارت: محیط صنعتی، بناهای سلطنتی و ساختمان های شهری ارائه شده است. با دریافت این مجموعه می توانید به سادگی آمریکای قرن 19 میلادی را بازسازی کنید. این آرشیو برای فرمت های FBX ، MAX ، OBJ می باشد که فرمت obj قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین به همراه مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز موجود می باشد.

اطلاعات دانلود آبجکت ساختمان دهکده از Kitbash3D :

  • عنوان مجموعه: Kitbash3D – Mini Kit: Boroughs
  • حجم مجموعه:  292MB
  • سازنده: Kitbash3D
  • فرمت های موجود: FBX ، MAX ، OBJ
  • تعداد مدل: –
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

دانلود آبجکت ساختمان دهکده از Kitbash3D

دانلود آبجکت ساختمان دهکده از Kitbash3D

دانلود آبجکت ساختمان دهکده از Kitbash3D

آبجکت ساختمان دهکده از Kitbash3D

آبجکت ساختمان دهکده از Kitbash3D

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود آبجکت ساختمان دهکده از Kitbash3D”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.