مجموعه افکت صوتی پرندگان شکاری – Boom Library – Birds of Prey


توضیحات

مجموعه افکت صوتی پرندگان شکاری : با توجه به گسترده بودن تنوع افکت های صوتی و زمان بر بودن انتخاب بهترین افکت ها از میان آرشیو، نیاز به مجموعه های منظم و دسته بندی شده همیشه احساس می شود. به همین منظور می توانید در سایت سیجی کوک از جدید ترین و متنوع ترین پک های افکت صوتی برخوردار شوید. در این مطلب نیز یکی از کاملترین مجموعه ها به نام Birds of Prey که محصولی بی نظیر از شرکت Boom Library می باشد برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دانلود شده است. با تهیه این پکیج، شما آرشیو کامل بیش از 975 نوع مختلف افکت صدا پرنده های شکاری را در اختیار خواهید داشت. این کتابخانه شامل صداهای بسیار با کیفیت ضبط شده از ویژگی های مختلف شکارچیان با شکوهی مانند باز ، cranes ، عقاب ، شاهین ، قوش ، کرکس ، جغدها و … است.

مشخصات دانلود مجموعه افکت صوتی پرندگان شکاری – Boom Library – Birds of Prey :

  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 975
  • حجم فایل: 2.1GB

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجموعه افکت صوتی پرندگان شکاری – Boom Library – Birds of Prey”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.