دانلود آبجکت قایق


توضیحات

دانلود آبجکت قایق : مجموعه پیش رو شامل 8 مدل سه بعدی حرفه ایی و با جزییات دقیق از انواع قایق جهت طراحی سه بعدی می باشد. این آرشیو دارای آبجکت بسیار دقیق و با کیفیت بالا از انواع قایق ، قلاب ماهیگیری، طعمه، موتور قایق و … است. این مجموعه جهت ساخت انیمیشن نیز مورد استفاده طراحان سه بعدی قرار می گیرد. تمامی آبجکت های این آرشیو دارای بالاترین کیفیت در مدل سازی و متریال ها می باشند و همگی از رفرنس های واقعی برند اصلی و با اندازه های مهندسی و دقیق ایجاد شده اند. این مجموعه برای فرمت های C4D ، OBJ ، FBX ، MAX ، 3DS ، DAE ، STL ، SKP ارائه شده است. که فرمت obj دارای قابلیت استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود آبجکت قایق :

  • عنوان مجموعه: Boat Collection Pack
  • حجم مجموعه:  565MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: C4D ، OBJ ، FBX ، MAX ، 3DS ، DAE ، STL ، SKP
  • تعداد مدل: 8
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

آبجکت قایق - 2

آبجکت قایق - 4

آبجکت قایق - 6

آبجکت قایق - 8

آبجکت قایق - 10

 

آبجکت قایق - 12

آبجکت قایق - 14

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود آبجکت قایق”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.