دانلود رابط کاربری وبسایت ارز دیجیتال بلاک چین Blockchain Cryptocurrency Web Design


توضیحات

رابط کاربری وبسایت ارز دیجیتال بلاک چین : این محصول یک رابط کاربری وب سایت ارز دیجیتال در حوزه بلاک چین میباشد. این محصول با فرمت های FIG, XD بر روی سایت بارگذاری شده است که به راحتی میتوانید آن را در نرم افزار های XD, Figma ویرایش و شخصی سازی کنید.

اطلاعات دانلود رابط کاربری وبسایت ارز دیجیتال بلاک چین Blockchain Cryptocurrency Web Design :

  • عنوان مجموعه: Blockchain Cryptocurrency Web Design
  • حجم مجموعه: 1MB
  • فرمت های موجود: FIG, XD
  • تعداد فایل: 

رابط کاربری وبسایت ارز دیجیتال بلاک چین - 2

رابط کاربری وبسایت ارز دیجیتال بلاک چین - 4

رابط کاربری وبسایت ارز دیجیتال بلاک چین - 6

رابط کاربری وبسایت ارز دیجیتال بلاک چین - 8

رابط کاربری وبسایت ارز دیجیتال بلاک چین - 10


دسته بندی:

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود رابط کاربری وبسایت ارز دیجیتال بلاک چین Blockchain Cryptocurrency Web Design”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.