دانلود براش برای بلندر از


توضیحات

براش برای بلندر : این مجموعه شامل بیش از 550 براش کاربردی برای استفاده در مدلسازی سه بعدی است. این براش ها در دسته بندی های مختلف مانند: پیچ و مهره، دکمه، شکاف، صدمه و فرسایش، چروک، موی انسان و حیوان، فلز، سنگ، درز پارچه، دوخت و چوب هستند. هم چنین تصاویر آلفای مربوط به هر براش نیز به همراه مجموعه موجود می باشد و هر براش زیبراش نیز با فرمت BLEND ارائه شده است.

اطلاعات دانلود براش برای بلندر از :

  • عنوان مجموعه: – [MEGAPACK] 550+ Blender Brushes Stylized Edition (4K Alphas Included)
  • حجم مجموعه: 2GB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: BLEND، TIF، PNG
  • تعداد براش: 550
  • کاتالوگ : 

براش برای بلندر

براش برای بلندر

براش برای بلندر - 4

براش برای بلندر - 6

براش برای بلندر - 8

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش برای بلندر از”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.