دانلود تکسچر Blackview Vector Texture Set


توضیحات

تکسچر Blackview Vector Texture Set : این مجموعه شامل 26 تکسچر می باشد که به صورت دستی طراحی شده اند. این مجموعه برای فرمت های EPS, PNG است. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این مجموعه از نرم افزارهای Photoshop, Illustrator پشتیبانی می کند.

اطلاعات دانلود تکسچر Blackview Vector Texture Set :

  • عنوان مجموعه: Blackview Vector Texture
  • حجم مجموعه: 315MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: EPS, PNG
  • تعداد فایل: 26

دانلود تکسچر Blackview Vector Texture Set

دانلود تکسچر Blackview Vector Texture Set

دانلود تکسچر Blackview Vector Texture Set

دانلود تکسچر Blackview Vector Texture Set

تکسچر Blackview Vector Texture Set - 6

تکسچر Blackview Vector Texture Set - 8

تکسچر Blackview Vector Texture Set - 10

تکسچر Blackview Vector Texture Set - 12

برچسب:
دسته بندی:

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود تکسچر Blackview Vector Texture Set”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.