فوتیج پاشیدن جوهر سیاه Black Ink Splat


توضیحات

فوتیج پاشیدن جوهر سیاه : این ویدیو پاشیده شدن جوهر سیاه بر روی صفحه سفید را نشان می دهد که به آرامی پخش می شود و کل صفحه را در بر می گیرد. این فوتیج قابل استفاده در تمامی نرم‌ افزار های تدوین و ویرایش ویدیو می باشد. هم چنین این فوتیج‌ به همراه کانال آلفا ایجاد شده است تا به راحتی بتوانید تنها با یک کلیک آن را در ویدیو خود قرار دهید. می توانید از این فوتیج در نرم افزار افترافکت و در ترکیب با پروژه های آماده افترافکت استفاده کرده و ویدیو های خلاقانه و حرفه ای ایجاد کنید.

اطلاعات فوتیج پاشیدن جوهر سیاه Black Ink Splat :

  • عنوان مجموعه: Black Ink Splat
  • حجم مجموعه: 95MB
  • PNG +Alpha
  • فریم در ثانیه: 25 FPS
  • رزولوشن: 1080 × 1920
برچسب:
دسته بندی: ,

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فوتیج پاشیدن جوهر سیاه Black Ink Splat”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.