پریست داوینچی ریزالو افکت بزرگ کردن چشم Big Eyes Effect


توضیحات

پریست داوینچی ریزالو افکت بزرگ کردن چشم : با این پریست شما میتوانید چشم ها را مانند یک کاراکتر کارتونی بزرگ کنید. با این پریست میتوان چشم های انسان را ترکینگ کرده و سپس در هر فریمی، اندازه آن را بزرگتر نمود. این محصول قابلیت اجرا و سازگاری کامل با نرم افزار 18 Resolve و ورژن های بالاتر را دارد و برای اجرا نیاز به پلاگین ندارد. همچنین به همراه پروژه آموزش تصویری نحوه استفاده از آن نیز موجود میباشد.

مشخصات پریست داوینچی ریزالو افکت بزرگ کردن چشم Big Eyes Effect :

  • عنوان پروژه: Big Eyes Effect
  • نسخه داوینچی ریزالو مورد نیاز: 18 Resolve و بالاتر 
  • رزولوشن: قابل تغییر اندازه
  • پلاگین مورد نیاز: 
  • آموزش استفاده: آموزش تصویری
  • حجم فایل: 40MB

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پریست داوینچی ریزالو افکت بزرگ کردن چشم Big Eyes Effect”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !