دانلود پترن آبرنگی از رقص باله Ballet patterns


توضیحات

پترن آبرنگی از رقص باله : این مجموعه شامل پترن آبرنگی از رقص باله جهت استفاده در انواع طراحی و گرافیک می باشد که برای فرمت های jpg, png ارائه شده است. سایز و ابعاد تصاویر موجود در این مجموعه تقریبا 3000 پیکسل است که می توان تصاویری با رزولوشن بالا ایجاد نمود. این مجموعه در طراحی انواع کارت دعوت نامه ها، کارت عروسی و جشن، وب سایت ها، کارهای DIY، بنرها، پوسترها، طراحی محصولات آرایشی، چاپ بر روی پارچه (تی شرت، کوله پشتی، پارچه و سایر طرح های پارچه ایی) و … مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات دانلود پترن آبرنگی از رقص باله Ballet patterns :

  • عنوان مجموعه: Ballet patterns
  • حجم مجموعه: 68MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PNG ،JPG
  • تعداد فایل: 

پترن آبرنگی از رقص باله

پترن آبرنگی از رقص باله

پترن آبرنگی از رقص باله - 4

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پترن آبرنگی از رقص باله Ballet patterns”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.