دانلود متریال واقعگرایانه ماشین برای اکتان رندر


توضیحات

متریال واقعگرایانه ماشین : این مجموعه شامل 127 شیدر آماده با کیفیت بالا برای استفاده در طراحی سه بعدی می باشد. این آرشیو دارای متریال برای خودرو Audi و BMW و Aston Martin و Volkswagen و Porsche و Mercedes با رنگ های مختلف است. هم چنین تمامی تصاویر مپ های استفاده شده در این متریال ها نیز به همراه مجموعه موجود می باشد. شما می توانید با استفاده از این آرشیو کاربردی و ارزشمند در زمان خود صرفه جویی کنید و متریال را به مدل اتومبیل سریعا اعمال کنید. هر متریال با فرمت ORBX و هم چنین در یک پروژه cinema 4d می باشد.

اطلاعات دانلود متریال واقعگرایانه ماشین برای اکتان رندر :

  • عنوان مجموعه: Gumroad – Automotive Paint Shaders
  • حجم مجموعه: 138MB
  • سازنده: Gumroad
  • فرمت های موجود: ORBX ، C4D
  • تعداد متریال: 127
  • کاتالوگ: –

متریال واقعگرایانه ماشین

متریال واقعگرایانه ماشین

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود متریال واقعگرایانه ماشین برای اکتان رندر”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.