دانلود تکسچر جاده و آسفالت


توضیحات

دانلود تکسچر جاده و آسفالت : این مجموعه شامل انواع متنوع تکسچر جاده و آسفالت جدید و اسکن شده ، با کیفیت بسیار بالا HQ و پرمیوم برای طراحی و مدل سازی سه بعدی می باشد. تمامی تکسچر های این آرشیو دارای کیفیت عالی و رزولوشن 6K هستند. هر یک از این تکسچر ها شامل مپ های Albedo, roughness, glossiness, displacement, alpha می باشد. این مجموعه کامل و ارزشمند در طراحی پروژه های مختلف مورد استفاده طراحان سه بعدی قرار می گیرد. در اختیار داشتن این آرشیو کاربردی به شما کمک می‌ کند تا جریان کاری خود را سرعت بخشیده و کیفیت کار را ارتقا دهید و تنها به روی خلاقیت خود تمرکز کنید. این مجموعه برای فرمت های MXM ، JPG و TIF می باشد.

اطلاعات دانلود تکسچر جاده و آسفالت :

  • عنوان مجموعه: Friendly Shade – Asphalt / Road textures
  • حجم مجموعه: 
  • سازنده: Friendly Shade
  • فرمت های موجود: MXM ، JPG ، TIF
  • تعداد تکسچر:
  • کاتالوگ PDF: 

تکسچر جاده و آسفالت - 1

تکسچر جاده و آسفالت - 3

تکسچر جاده و آسفالت - 5

تکسچر جاده و آسفالت - 7

تکسچر جاده و آسفالت - 9

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تکسچر جاده و آسفالت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.