دانلود مجموعه دستیار هنرمندان از AdobeArtist


توضیحات

مجموعه دستیار هنرمندان : این کالکشن شامل متریال های گرافیکی HQ مانند: اکشن های فتوشاپ، فیلترهای پریست لایت روم، فیلتر های اینستاگرام و موارد دیگر ساخته شده توسط هنرمندان حرفه ایی می باشد. این مجموعه حاوی 2000 اکشن فتوشاپ، 600 پریست لایت روم، 14 فیلتر اینستاگرام، 4100 HQ+ Overlays و 200 افکت متنی و 1500 براش است. این آرشیو در بیشتر برنامه های گرافیکی مورد استفاده قرار میگیرد.

اطلاعات دانلود مجموعه دستیار هنرمندان از AdobeArtist :

  • عنوان مجموعه: AdobeArtist – Artist-Suitcase Full Bundle
  • حجم مجموعه: 14GB
  • سازنده: AdobeArtist
  • فرمت های موجود: ATN ،PSD ،PNG ،JPG ،AI ،ABR
  • تعداد فایل :
  • کاتالوگ : 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه دستیار هنرمندان از AdobeArtist”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.