دانلود براش انیمه برای فتوشاپ


توضیحات

براش انیمه : این مجموعه شامل 73 براش با کیفیت بسیار بالا برای استفاده در نرم افزار فتوشاپ می باشد. این براش ها توسط هنرمندی به نام Serhii Voloshenko ساخته شده اند. هم چنین یک ویدیو آموزشی برای نحوه استفاده از براش ها به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود براش انیمه برای فتوشاپ :

  • عنوان مجموعه: Artstation – Anime Brush Set
  • حجم مجموعه: 21MB
  • سازنده: Artstation
  • فرمت های موجود: ABR
  • تعداد براش: 73
  • کاتالوگ : 

براش انیمه

براش انیمه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش انیمه برای فتوشاپ”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.