دانلود وایپ و ترانزیشن آماده Animated Wipes and Transitions Collection 2


توضیحات

وایپ و ترانزیشن آماده 2 : این مجموعه شامل 101 وایپ و ترانزیشن، 63 وایپ آلفا، 38 وایپ فول اسکرین متحرک و 101 افکت صوتی مچ شده می باشد. این مجموعه در ساخت تیزر تبلیغاتی، میکس و مونتاژ، نماهنگ و … مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه با فرمت Quick Time و در 2 رزولوشن HD و SD بر روی سایت قرار گرفته و در تمامی نرم‌ افزار های تدوین و ویرایش فیلم قابل استفاده می باشد.

اطلاعات دانلود وایپ و ترانزیشن آماده Animated Wipes and Transitions Collection 2 :

  • عنوان مجموعه: Animated Wipes and Transitions Collection 2
  • حجم مجموعه: 21.9GB
  • سازنده: Digital Juice
  • فرمت های موجود: Quick Time
  • رزولوشن: HD، SD

1 دیدگاه برای دانلود وایپ و ترانزیشن آماده Animated Wipes and Transitions Collection 2

  1. roya.asman

    سلام. خسته نباشید.
    این مجموعه پارتهای دیگه هم داره تو سایت خودتون هم تو سرچ هست ولی خطا میده. اونارو نمی زارید؟!

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.