دانلود فوتیج شعله لنز و ترانزیشن نوری آنامورفیک Anamorphic Lens Flare & Light Transitions Bundle V2


توضیحات

فوتیج شعله لنز و ترانزیشن نوری آنامورفیک : این مجموعه شامل 40 شعله نوری ارگانیک واقعی و 15 نشتی نور Light Leak با کیفیت سینمایی می باشد. این فوتیج ‌ها با بهترین لنز های آنامورفیک فیلمبرداری شده اند. برای اعمال آن ها به ویدیو خود تنها کافیست، فوتیج را روی کار قرار دهید و حالت ترکیبی آ نرا به Screen یا Add تغییر دهید. شما می توانید از هر یک به طور جداگانه روی ویدیو استفاده کنید یا آن ها را با هم ترکیب کنید تا محتوای ویدیویی با کیفیت بالا روی کار خود ایجاد کنید. این فوتیج‌ ها برای موزیک ویدیو، فیلم، تیزر تبلیغاتی و … مناسب می باشد. این مجموعه با فرمت MOV بر روی سایت قرار گرفته است و قابل استفاده در تمامی نرم‌ افزار های تدوین و ویرایش ویدیو می باشد.

اطلاعات دانلود فوتیج شعله لنز و ترانزیشن نوری آنامورفیک Anamorphic Lens Flare & Light Transitions Bundle V2 :

  • عنوان مجموعه: Anamorphic Lens Flare & Light Transitions Bundle V2
  • حجم مجموعه: 273MB
  • فرمت های موجود: MOV
  • رزولوشن: 1080 × 1920

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود فوتیج شعله لنز و ترانزیشن نوری آنامورفیک Anamorphic Lens Flare & Light Transitions Bundle V2”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.