دانلود آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی


توضیحات

دانلود آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی : مجموعه پیش رو شامل 12 مدل سه بعدی حرفه ایی با جزییات بسیار دقیق از انواع اتومبیل های کلاسیک آمریکایی می باشد. این آرشیو شامل آبجکت خودرو های کلاسیک آمریکایی اواخر دهه 60 تا اواخر دهه 90 میلادی است. این مجموعه جهت ساخت انیمیشن یا ساخت جلوه های ویژه مورد استفاده طراحان سه بعدی قرار می گیرد.  تمام آبجکت های این مجموعه دارای متریال های حرفه ایی و آماده رندر و قرار گیری در صحنه های سه بعدی هستند. این مجموعه برای فرمت های 3DS ، FBX ، MAX ، OBJ ، C4D ، STL ، DAE ، BIP می باشد. که فرمت obj دارای قابلیت استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر آبجکت به همراه این مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی :

 • عنوان مجموعه: American Classics 3D Model Collection
 • حجم مجموعه:  521MB
 • سازنده: 
 • فرمت های موجود: 3DS ، FBX ، MAX ، OBJ ، C4D ، STL ، DAE ، BIP
 • تعداد مدل: 12
 • متریال: دارد
 • تکسچر: دارد
 • کاتالوگ PDF: –

آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی - 2

آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی - 4

آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی - 6

آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی - 8

آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی - 10

آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی - 12

آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی - 14

آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی - 16

آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی - 18

آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی - 20

آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی - 22

آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی - 24

1 دیدگاه برای دانلود آبجکت ماشین کلاسیک آمریکایی

 1. j.ghaffari_031

  چرا نمیشه تو بلندر با فرمت fbx اد کردش :/

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.