دانلود مجموعه افکت صوتی بازی محیطی Ambient Game


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی بازی محیطی : این مجموعه شامل بیش از 603 نوع افکت صوتی بازی محیطی می باشد که یک تجربه گوش فراگیر است و باعث می شود مخاطبان شما در محیط بازی های گرم و صمیمی به راحتی مشغول شوند. این پکیج بازی باستانی، بازی یکپارچه سازی با سیستم عامل، بازی موبایل، بازی پر جنب و جوش، بازی سازنده، بازی پازل، بازی فانتزی و دنیای فانتزی است که همه این ها با کیفیت و خلاقیت برتر بازار، با ارزش بی چون و چرای طراحی شده اند تا زندگی صوتی شما را آسان و سریع تر کنند.

مشخصات مجموعه افکت صوتی بازی محیطی Ambient Game :

  • عنوان: Epic Stock Media – Ambient Game
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 603
  • حجم فایل: 459MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی بازی محیطی Ambient Game”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.