دانلود مجموعه افکت صوتی بازی بیگانه Alien Game


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی بازی بیگانه : این مجموعه شامل بیش از 651 افکت صوتی فرا زمینی می باشد. این پکیج حاوی صدا های انفجار بزرگ، صدای موجودات بیگانه، صدای ربات ها، صدا های اسلحه آینده، عکس های تپانچه پلاسما، صداهای تفنگ بلستر، کشتی های بیگانه و .. است. این مجموعه از دارایی های صوتی خلاق حرفه ایی و با کیفیتی برخوردار است که تقریبا هر پروژه ایی را که در آن به داستان های علمی و افکت های صوتی سبک آینده نیاز باشد به پایان می رساند.

مشخصات مجموعه افکت صوتی بازی بیگانه Alien Game :

  • عنوان: Epic Stock Media – Alien Game
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 651
  • حجم فایل: 536MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی بازی بیگانه Alien Game”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.