دانلود آبجکت هواپیما ایرباس


توضیحات

دانلود آبجکت هواپیما ایرباس : مجموعه پیش رو شامل 5 مدل سه بعدی هواپیمای ایرباس با کیفیت بسیار بالا برای طراحی سه بعدی می باشد. این آرشیو جهت ساخت انیمیشن و تجسم معماری مورد استفاده طراحان سه بعدی قرار می گیرد. تکسچر های این مجموعه با استفاده از مپ های PBR ساخته شده اند به همین علت بسیار واقع گرایانه هستند. این آرشیو برای فرمت های 3DS ، C4D ، FBX ، OBJ ، DAE ، STL ارائه شده که فرمت obj دارای قابلیت استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود آبجکت هواپیما ایرباس :

  • عنوان مجموعه: Pack Airbus A-380 3D Model Collection
  • حجم مجموعه:  57MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: 3DS ، C4D ، FBX ، OBJ ، DAE ، STL
  • تعداد مدل: 5
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

آبجکت هواپیما ایرباس - 2

آبجکت هواپیما ایرباس - 4

آبجکت هواپیما ایرباس - 6

آبجکت هواپیما ایرباس - 8

آبجکت هواپیما ایرباس - 10

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود آبجکت هواپیما ایرباس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.