دانلود پترن گل بهاری A Hint of Spring-vector & jpgs


توضیحات

پترن گل بهاری A Hint of Spring : این مجموعه شامل پترن گل در قالب وکتور جهت استفاده در طرح های گرافیکی است. این مجموعه برای فرمت های JPG, EPS می باشد. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این مجموعه در طراحی انواع کارت تبریک، طراحی بر روی پارچه و لباس، طراحی بسته بندی محصولات، چاپ بر روی قاب و کاور موبایل، طراحی انواع کاغذهای دیواری، کاغذهای کادو، چاپ بر روی لوازم التحریر، طراحی ظروف سلولزی و … مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه از نرم افزار Illustrator پشتیبانی می کند.

اطلاعات دانلود پترن گل بهاری A Hint of Spring-vector & jpgs :

  • عنوان مجموعه: A Hint of Spring-vector & jpgs
  • حجم مجموعه: 74MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: JPG, EPS
  • تعداد فایل: 

پترن گل بهاری A Hint of Spring - 2

پترن گل بهاری A Hint of Spring - 4

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پترن گل بهاری A Hint of Spring-vector & jpgs”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.