دانلود استایل متن قدیمی 80s Style Text Mockups V2


توضیحات

استایل متن قدیمی 80s Style Text Mockups V2 : این مجموعه شامل 10 فایل آماده و لایه باز استایل متن به سبک قدیمی جهت استفاده در طرح های گرافیکی میباشد. این مجموعه در قالب فایل PSD بر روی سایت بارگذاری شده است که پس از نصب این فایل در فتوشاپ، به پالت استایل های شما افزوده خواهد شد که با استفاده از آن ها قادر خواهید بود به متون خود افکت های فوق العاده زیبایی بدهید و به جذابیت آن ها بیافزایید. این موکاپ ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 1500 × 2020 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300DPI مناسب میباشند. هم چنین تمامی طرح ها به صورت لایه های هوشمند یا Smart Object ایجاد شده اند که به واسطه این قابلیت تنها با چند کلیک میتوانید متون خود را حتی متون فارسی را جایگزین متن پیش فرض این موکاپ ها کنید.

اطلاعات دانلود استایل متن قدیمی 80s Style Text Mockups V2 :

  • عنوان مجموعه: 80s Style Text Mockups V2
  • حجم مجموعه: 184MB
  • فرمت های موجود: PSD
  • تعداد فایل: 10

استایل متن قدیمی 80s Style Text Mockups V2 - 2

استایل متن قدیمی 80s Style Text Mockups V2 - 4

استایل متن قدیمی 80s Style Text Mockups V2 - 6

استایل متن قدیمی 80s Style Text Mockups V2 - 8

استایل متن قدیمی 80s Style Text Mockups V2 - 10

استایل متن قدیمی 80s Style Text Mockups V2 - 12

استایل متن قدیمی 80s Style Text Mockups V2 - 14

استایل متن قدیمی 80s Style Text Mockups V2 - 16

استایل متن قدیمی 80s Style Text Mockups V2 - 18

استایل متن قدیمی 80s Style Text Mockups V2 - 20

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود استایل متن قدیمی 80s Style Text Mockups V2”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !