دانلود پریست رنگ سایبرپانک به همراه اکشن فتوشاپ Cyberpunk Aesthetics Photoshop Actions and LUTs


توضیحات

پریست رنگ سایبرپانک : این مجموعه شامل 8 LUT اصلاح رنگ به همراه 8 اکشن فتوشاپ برای ایجاد ظاهر سایبرپانک میباشد. این مجموعه در قالب فایل های 3DL, CUBE, LOOK, MGA, OBS, ATN در سایت بارگذاری شده است که میتوانید در نرم افزار فتوشاپ، نسبت به ویرایش و سفارشی سازی آن اقدام کنید.

مشخصات دانلود پریست رنگ سایبرپانک به همراه اکشن فتوشاپ Cyberpunk Aesthetics Photoshop Actions and LUTs :

  • عنوان مجموعه : Cyberpunk Aesthetics Photoshop Actions and LUTs
  • نرم افزار قابل استفاده: Photoshop
  • فرمت های موجود: 3DL, CUBE, LOOK, MGA, OBS, ATN
  • تعداد فایل: 16
  • حجم مجموعه: 6MB

پریست رنگ سایبرپانک - 2

پریست رنگ سایبرپانک - 4

پریست رنگ سایبرپانک - 6

پریست رنگ سایبرپانک - 8

پریست رنگ سایبرپانک - 10

پریست رنگ سایبرپانک - 12

پریست رنگ سایبرپانک - 14

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پریست رنگ سایبرپانک به همراه اکشن فتوشاپ Cyberpunk Aesthetics Photoshop Actions and LUTs”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.