دانلود پریست رنگ Illusion LUTs Pack


توضیحات

پریست رنگ Illusion LUTs Pack : این مجموعه شامل 50 پریست رنگ LUT میباشد که با استفاده از آن میتوانید سبک خاصی را به تصاویر خود ببخشید. این مجموعه در قالب فایل های CUBE, ICC, LOOK, XMP, LRTEMPLATE در سایت بارگذاری شده است که میتوانید در نرم افزار های Lightroom, Photoshop, After Effects, Premiere, DaVinci Resolve نسبت به ویرایش و سفارشی سازی آن اقدام کنید.

مشخصات دانلود پریست رنگ Illusion LUTs Pack :

  • عنوان مجموعه : Illusion LUTs Pack
  • نرم افزار قابل استفاده: Lightroom, Photoshop, After Effects, Premiere, DaVinci Resolve
  • فرمت های موجود: CUBE, ICC, LOOK, XMP, LRTEMPLATE
  • تعداد فایل: 50
  • حجم مجموعه: 22MB

پریست رنگ Illusion LUTs Pack - 2

پریست رنگ Illusion LUTs Pack - 4

پریست رنگ Illusion LUTs Pack - 6

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پریست رنگ Illusion LUTs Pack”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.