دانلود آبجکت خودرو از Hum3D


توضیحات

دانلود آبجکت خودرو از Hum3D : مجموعه پیش رو یکی از با کیفیت ترین آرشیو های مدل سه بعدی ماشین جهت طراحی سه بعدی می باشد که توسط Hum3D منتشر شده است. این کالکشن شامل 27 مدل سه بعدی متنوع ، با کیفیت و بسیار دقیق از انواع اتومبیل ساخت شرکت های گوناگون مانند:Alfa ، Caterpillar ، Aston Martin ، Audi ، Chevrolet ، Chrysler ، Ford Holden ، Hudson ، Scania ، Lexus ، Mazda  Peterbilt ، Porsche ، Renault ، Toyota ، Volvo و … می باشد. مدل سازی و متریال دهی تمامی آبجکت های این مجموعه توسط کاربران حرفه ایی و با کیفیت بسیار بالا و بر اساس رفرنس های واقعی برند اصلی و با اندازه های مهندسی و دقیق صورت گرفته اند. این آرشیو برای فرمت های Max ، OBJ ، FBX ، C4D ، LWO ، 3DS ، STL ، PSD ، SKP می باشد که فرمت OBJ قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر آبجکت نیز به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود آبجکت خودرو از Hum3D :

  • عنوان مجموعه: Hum3D – Car 3D models collection 9
  • حجم مجموعه: 2.91GB
  • سازنده: Hum3D
  • فرمت های موجود: Max ، OBJ ، FBX ، C4D ، LWO ، 3DS ، STL ، PSD ، SKP
  • تعداد مدل: 27
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

دانلود آبجکت خودرو - 2

دانلود آبجکت خودرو - 4

دانلود آبجکت خودرو - 6

دانلود آبجکت خودرو - 8

دانلود آبجکت خودرو - 10

دانلود آبجکت خودرو - 12

دانلود آبجکت خودرو - 14

دانلود آبجکت خودرو - 16

دانلود آبجکت خودرو - 18دانلود آبجکت خودرو - 20

دانلود آبجکت خودرو - 22

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود آبجکت خودرو از Hum3D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.