دانلود مدل سه بعدی خودرو


توضیحات

دانلود مدل سه بعدی خودرو : مجموعه پیش رو ولوم دهم از مدل های آماده آرشیو حرفه ایی Hum3D است که شامل 47 آبجکت متنوع ، با کیفیت و بسیار دقیق از انواع ماشین های کلاسیک و لوکس ساخت شرکت های گوناگون مانند: Hyundai ، Alfa Romeo ، Benetton ، BMW ، Buick ، Cadillac ، Chevrolet ، Chrysler ، Ferrari ، Fiat ، Ford ، GMC ، KAMAZ ، Lamborghini ، McLaren ، Mercedes Benz ، Mercury Cougar و… است. تمامی آبجکت های این آرشیو به صورت فایل تری دی مکس با بالاترین کیفیت طراحی، مدل سازی و متریال، آماده رندر با تنظیمات انجام شده توسط کاربران حرفه ایی است. این مجموعه برای فرمت های Max ، OBJ ، FBX ، C4D ، LWO ، 3DS ، STL ، PSD ، SKP می باشد که فرمت OBJ قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر آبجکت نیز به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود مدل سه بعدی خودرو :

  • عنوان مجموعه: Hum3D – Car 3D models collection 10
  • حجم مجموعه: 4.72GB
  • سازنده: Hum3D
  • فرمت های موجود: Max ، OBJ ، FBX ، C4D ، LWO ، 3DS ، STL ، PSD ، SKP
  • تعداد مدل: 47
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

دانلود مدل سه بعدی خودرو - 2

دانلود مدل سه بعدی خودرو - 4

دانلود مدل سه بعدی خودرو - 6

دانلود مدل سه بعدی خودرو - 8دانلود مدل سه بعدی خودرو - 10

دانلود مدل سه بعدی خودرو - 12

دانلود مدل سه بعدی خودرو - 14

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مدل سه بعدی خودرو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.