دانلود مدل سه بعدی کاراکتر بازی انیمیت شده


توضیحات

دانلود مدل سه بعدی کاراکتر بازی انیمیت شده : مجموعه پیش رو شامل یک مدل سه بعدی بازی ریگ بندی و انیمیت شده می باشد  تا در صورت نیاز حالت آن را تغییر دهید و در انیمیشن سازی های خود نیز از آن استفاده نمایید. این آبجکت با دیتیل بسیار بالا مدل سازی و تکسچر دهی شده است به همین علت مناسب برای رندر های نمای نزدیک نیز می باشد. شما می توانید به راحتی به صورت اختصاصی کاراکتر را متحرک کرده و در پروژه های شخصی از آن بهره مند شوید. این مجموعه برای فرمت های MAX ، FBX ، 3DS ارائه شده است. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود مدل سه بعدی کاراکتر بازی انیمیت شده :

  • عنوان مجموعه: Cubebrush – 3DRT – Josh elite trooper
  • حجم مجموعه:  –
  • سازنده: Cubebrush
  • فرمت های موجود: MAX ، FBX ، 3DS
  • تعداد مدل: –
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

مدل سه بعدی کاراکتر بازی انیمیت شده - 2

مدل سه بعدی کاراکتر بازی انیمیت شده - 4

مدل سه بعدی کاراکتر بازی انیمیت شده - 6

مدل سه بعدی کاراکتر بازی انیمیت شده - 8

مدل سه بعدی کاراکتر بازی انیمیت شده - 10

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مدل سه بعدی کاراکتر بازی انیمیت شده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.