دانلود اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ایزومتریک سه بعدی 3D Isometric Photoshop Action


توضیحات

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ایزومتریک سه بعدی : با این اکشن میتوانید انواع متون، عبارات فارسی یا انگلیسی را به شکل های سه بعدی ایزومتریک تبدیل نمایید. این مجموعه در قالب فایل های ATN, PDF بر روی سایت بارگذاری شده است که خیلی ساده و راحت میتوانید از آن‌ ها در محیط فتوشاپ استفاده کنید. هم چنین این طرح به صورت لایه های هوشمند یا Smart Object ایجاد شده است که به واسطه این قابلیت تنها با چند کلیک، قادر به جایگذاری متون خود حتی متون فارسی، در این قالب آماده خواهید بود.

اطلاعات دانلود اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ایزومتریک سه بعدی 3D Isometric Photoshop Action :

  • عنوان مجموعه: 3D Isometric Photoshop Action
  • حجم مجموعه: 430KB
  • فرمت های موجود: ATN, PDF
  • تعداد فایل: –

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ایزومتریک سه بعدی - 2

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ایزومتریک سه بعدی - 4

اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ایزومتریک سه بعدی - 6

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود اکشن فتوشاپ ایجاد افکت ایزومتریک سه بعدی 3D Isometric Photoshop Action”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.