دانلود آبجکت نمای بیرونی ساختمان در بیابان


توضیحات

آبجکت نمای بیرونی ساختمان در بیابان : این مجموعه شامل مدل سه بعدی با کیفیت بسیار بالا از طراحی خارجی ساختمان واقع در یک بیابان میباشد. طراحی و مدلسازی آبجکت های این کالکشن توسط کاربران حرفه ایی با کیفیت و دقت بسیار بالا و بر اساس نمونه های واقعی صورت گرفته است. این مجموعه برای فرمت MAX و موتور رندر VRay میباشد. هم چنین تمامی تکسچر و متریال های استفاده شده در هر آبجکت نیز به همراه مجموعه موجود میباشد.

اطلاعات دانلود آبجکت نمای بیرونی ساختمان در بیابان :

  • عنوان مجموعه: 3D Exterior Desert Model 3ds Max
  • حجم مجموعه: 3.5GB
  • فرمت های موجود: MAX
  • تعداد مدل:
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ: 

آبجکت نمای بیرونی ساختمان در بیابان - 2

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود آبجکت نمای بیرونی ساختمان در بیابان”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.