پروژه آماده اسلایدشو سه بعدی پریمیر 3D Display Slideshow


توضیحات

پروژه آماده اسلایدشو سه بعدی پریمیر 3D Display Slideshow : از جمله کمترین مزایایی که در ارائه پروژه آماده پریمیر می توان به آنها اشاره کرد، ایجاد تنوعی بی نظیر و همیشه بروز شده در کسب و کارتان است. در همین راستا پروژه آماده اسلایدشو سه بعدی که مخصوص نرم افزار پریمیر است را برای شما عزیزان آماده نموده ایم. برای ساماندهی و ایجاد یک کار زیبا با مجموعه تصاویر خود می توانید از این پروژه اسلایدشو استفاده نمایید. این پروژه زیبا حاوی 18 محل برای قرارگیری عکس یا فیلم دلخواه، 18 محل برای قرارگیری متن دلخواه، موسیقی و قاب بندی مربع است. این پروژه دارای رزولوشن 1920X1080 HD و با پریمیر CC 2015.3 و بالاتر سازگار است. کار با این پروژه نیاز به پلاگین خاصی ندارد. توجه داشته باشید موزیک زمینه استفاده شده در ویدیو پیش نمایش در فایل دانلودی وجود دارد.

مشخصات دانلود پروژه آماده اسلایدشو سه بعدی پریمیر 3D Display Slideshow :

  • عنوان پروژه : 3D Display Slideshow
  • نسخه پریمیر مورد نیاز: CC 2015.3 و بالاتر
  • رزولوشن: 1920X1080 HD
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • آموزش استفاده: دارد
  • حجم فایل: 949MB

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پروژه آماده اسلایدشو سه بعدی پریمیر 3D Display Slideshow”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.