دانلود مجموعه افکت صوتی فاکس قرن بیستم 20th Century Fox


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی فاکس قرن بیستم : این مجموعه شامل بیش از 1360 نوع افکت صوتی فاکس قرن 20 می باشد. این پکیج این امکان را به شما می دهد که از فیلم های افسانه ای هالیوود به صداهای فیلم ماندگار دسترسی پیدا کنید. این مجموعه شامل سربازان رومی، خیابان های شهر غربی، استیکر ها و سواره، حمل و نقل، منجنیق قرون وسطایی، اتاق های کنترل زیر دریایی، نبرد شمشیر، پرتاب کنندگان شعله، اژدر، اسلحه، چاقو و … می باشد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی فاکس قرن بیستم 20th Century Fox :

  • عنوان: Sound Ideas – 20th Century Fox Sound Effects Library
  • محصول شرکت: Sound Ideas
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 1360
  • حجم فایل: 2GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی فاکس قرن بیستم 20th Century Fox”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.