پروژه آماده مجموعه تایتل برای داوینچی ریزالو – 20 Titles Pack


توضیحات

مجموعه تایتل داوینچی ریزالو : برای ایجاد تنوع بسیار خوب و حرفه ای در پروژه های خود می توانید به راحتی این مجموعه را دانلود نمایید و با داشتن کمترین مهارت نیز از آنها استفاده نمایید. در واقع از مجموعه تایتل متنوع، جذاب و مدرن با استفاده آسان در نرم افزار داوینچی ریزالو بهره مند خواهید شد. این مجموعه دارای 20 تایتل مختلف و دسته بندی های متنوع نیز می باشد. از این مجموعه در موضوعات مختلفی استفاده نمایید.

مشخصات دانلود پروژه آماده مجموعه تایتل برای داوینچی ریزالو – 20 Titles Pack :

  • عنوان پروژه : 20 Titles Pack
  • شرکت سازنده :
  • نسخه داوینچی ریزالو مورد نیاز: Resolve 16
  • رزولوشن: 3840X2160 4K
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • آموزش استفاده: دارد
  • حجم فایل: 67MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پروژه آماده مجموعه تایتل برای داوینچی ریزالو – 20 Titles Pack”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.